shopping_cart0 Atverti

Individualus papuošalų vėrimo užsiėmimas (trukmė apie 60 min.) lankant dviese (kaina vienam asmeniui)


15,00 €
Apie prekę

Individualus papuošalų vėrimo užsiėmimas (trukmė apie 60 min.) lankant dviese.

Kiekviena mergina ar moteris nori atrodyti išskirtinė. Išsiskirti iš minios galima dėvint kažką originalaus. Vienas iš tokių originalių dalykų, padedančių išsiskirti iš kitų, yra papuošalai. Šiuo metu prekyboje siūloma gausybė įvairiausių papuošalų, tačiau tik originalūs rankų darbo papuošalai Jums padės išsiskirti iš kitų. Originalūs rankų darbo papuošalai gali būti išskirtine dovana Jūsų draugei, partnerei, kolegei ar giminaitei.
Originalius rankų darbo papuošalus galima nesunkiai pasigaminti, tereikia tik bendrų žinių (kaip tai daryti) bei įgūdžių. Mokymo ir konsultavimo centre „Viskas lengvai“ Jūs galite išmokti papuošalų vėrimo paslapčių ir pasidaryti originalius rankų darbo papuošalus.

Taigi originalių rankų darbo papuošalų vėrimas – puikus ir naudingas laisvalaikio užsiėmimas. Išmokite originalių rankų darbo papuošalų vėrimo paslapčių mokymo ir konsultavimo centro „Viskas lengvai“ rengiamuose papuošalų vėrimo kursuose! Papuošalų vėrimo užsiėmimams reikalingos medžiagos ir priemonės įeina į užsiėmimų kainą. Užsiėmimų metu padaryti papuošalai lieka Jums!

Vieno papuošalų vėrimo užsiėmimo trukmė yra apie 60 min. Papuošalų vėrimo užsiėmimų temos:

1) Kaip nepasiklysti karoliukų ir priemonių įvairovėje?
2) Papuošalų vėrimas panaudojant trilapio dobilo technologiją.
3) Auskarų vėrimas.
4) Apyrankių vėrimas (iš smulkių karoliukų).
5) Odinių virvelių vėriniai.
6) Komplektukas (vėrinys ir auskarai) iš smulkių karoliukų.
7) Vėrinių gamyba panaudojant siuvinėjimo siūlus.
8) Karoliukų vėrimas pagal schemas.
9) Karoliukų su defektais panaudojimo galimybės.
10) Kūrybinio darbo atlikimas (panaudojant papuošalų vėrimo kursų metu įgytas žinias).

Atkreiptinas dėmesys, kad individualių papuošalų vėrimo kursų metu yra dėstomos tik auksčiau išvardintos temos ir naudojamos toms temoms reikalingos medžiagos (įskaičiuotos į kainą). 

UAB "Viskas lengvai" organizuojami individualūs papuošalų vėrimo užsiėmimai yra skirti pradedantiesiems.

Paslaugų teikimo vieta: UAB „Viskas lengvai“, Laisvės pr. 60-1002, Vilnius (būtina išankstinė registracija). Individualūs papuošalų vėrimo užsiėmimai gali vykti suderintu laiku darbo dienomis vakarais.

Kadangi individualūs užsiėmimai vyksta suderintu laiku, tuo atveju, jeigu Jums yra tinkamas tik koks nors konkretus laikas, rekomenduojame prieš įsigyjant individualius papuošalų vėrimo užsiėmimus per elektroninę parduotuvę Mokykislengvai.lt , pasiteirauti ar yra laisvas Jūsų norimas laikas. Pasiteirauti (ir rezervuoti norimą laiką) galite el.paštu viskaslengvai@gmail.com (šiuo elektroniniu paštu Jūsų laiškų laukiame bet kuriuo Jums patogiu laiku, į Jūsų elektroninius laiškus stengsimės atsakyti kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 1 darbo dieną) arba telefonu +37063634230 (Jūsų skambučių laukiame darbo dienomis nuo 14 iki 18.30 val.).

Įsigijus individualius užsiėmimus per elektroninę parduotuvę Mokykislengvai.lt, nepamirškite užsiregistruoti į šiuos užsiėmimus. Tai galite padaryti el.paštu viskaslengvai@gmail.com arba telefonu +37063634230 (Jūsų skambučių laukiame darbo dienomis nuo 14 iki 18.30 val.). Pradėti lankyti individualius užsiėmimus galite per 1 mėnesį nuo jų įsigijimo (ir apmokėjimo) per elektroninę parduotuvę.

Kadangi elektroninė parduotuvė veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, užsiėmimus per šią elektroninę parduotuvę Jūs galite įsigyti Jums patogiu laiku.


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2019. Visos teisės saugomos.